Skandal Büyüyor

Skandal Büyüyor

Ajansı Da Yollarını Ayırdı

Öz abisinin öz kızı ile teknede öpüşürken görüntülenen, bu iddiaları reddetmesi sonrasında teknede öpüştüğü kızının öz yeğeni olduğunun kesinleşmesi sonrası Murat Başoğu magazin gündeminin tepesine yerleşti.

Murat Başoğlu (50)  Bodrum’da geçen haftalarda teknede sarışın bir genç kadınla sevişirken objektiflere yakalanmış ve sunucu eşini aldattığı kadının iddiaların aksine yakını değil, Olga adlı bir Rus olduğunu öne sürmüştü.

Ancak haftalardır sosyal medyada yayılan skandal iddianın yani Murat Başoğlu’nun “Rus Olga” dediği kadının aslında öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı (35) olduğu gerçeği sonunda ispatlanmıştı.

Murat Başoğlu’nun yeğeninin yoga eğitmeni olan eşi Selçuk Kabadayı ihanet nedeniyle hem Murat Başoğlu’na hem de eşine 4 milyonluk dava açmıştı ve dava dilekçesinde eşi Burcu Başoğlu Kabadayı’nın kendisini amcasıyla aldattığını açıklamıştı.

O andan beri sessizliğini koruyan Murat Başoğlu, magazin gündeminin en büyük skandalına imza atarken, ensest ilişkisi ona oldukça pahalıya patladı.

4 milyon dolarlık bir dava ile karşı karşıya kalan Murat Başoğlu, spor salonundaki müşterilerini tek tek kaybederken, şimdi de ajansından bir darbe aldı.

Medyatava’dan Birsen Altuntaş’ın haberine göre,  Sabah Şekeri olarak ünlenen Murat Başoğlu’nun uzun yıllardır birlikte çalıştığı oyunculuk ajansı Black Listt, sunucuyla bütün bağını kopardı. Ajans internet sitesindeki tanıtım sayfasından Murat Başoğlu’nu apar topar kaldırıldı.

Black Listt’in bu hareketinin Murat Başoğlu ile ilişkisini kesti olarak yorumlanırken, Murat Başoğlu’nun ortaya çıkan gerçekler sonrasında kendisini nasıl savunacağı merak konusu oldu.

Bu arada 2 yıllık eşi Selçuk Kabadayı’nın boşanma ve tazminat davası açtığı Burcu Başoğlu’nun ilk eşinden de öz amcası Murat Başoğlu ile olan ilişkisi yüzünden olaylı boşandığı öğrenildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM