İmirzalıoğlu Eşinin Geçmişine Sünger Çekilmesini İstedi

İmirzalıoğlu Eşinin Geçmişine Sünger Çekilmesini İstedi

Avukatına Talimat Verdi

Önceki gün Sinem Kobal’la Arda Turan’ın adının geçtiği haber, Kenan İmirzalıoğlı’nu kızdırdı. Oyuncu, eski aşkla ilgili tüm haber ve yorumları internetten sildiriyor.

Takvim’in haberine göre yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlı, eşi Sinem Kobal’ın bir dediğini iki etmiyor.

Eşinin üzerine titreyen İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Kobal’ın yakın dostu Yasemin Özilhan’ın davetinde Aslıhan Doğan’la piştinin eşiğinden dönmesiyle ilgili yapılan haberler üzerine düğmeye bastı.

Kobal’ın, eski nişanlısı Arda Turan’ın sevgilisi Doğan’la karşılaşmamak için davete sonradan katıldığı ve gergin anlar yaşadığı iddia edilmişti.

Güzel oyuncunun çıkan haberlerin ardından isyan etmesiyle birlikte Kenan İmirzalıoğlı Kobal’ın geçmişine sünger çekmek için devreye girdi.

Ünlü oyuncunun, Sinem Kobal’la Barcelonalı futbolcu Arda Turan’ın nişanlı oldukları dönemde çıkan haberler ve çekilen fotoğraflarının internet ortamından silinmesi için avukatına talimat verdiği öğrenildi.

Ekşi Sözlük ve Twitter gibi sosyal medya platformlarından da ikili hakkında yapılan yorumların silinmesini isteyen İmirzalıoğlu eşini rencide edecek yorumların devam etmesi durumunda da yargıya başvuracak.

Bu arada internet ortamından haberleri sildirmenin bedeli ise yaklaşık 30 bin TL civarında.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM