İbo Show Yeniden Ekranlarda Olacak

İbo Show Yeniden Ekranlarda Olacak

Tatlıses Müjdeyi Verdi

Uzun süredir ortalıklarda görünmeyen ve son haliyle sevenlerini üzen Hakan Taşıyan’a destek İbrahim Tatlıses’ten geldi. İbrahim Tatlıses, “Bana söz verdi, albümle geri dönecek” dedi.

Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen Hakan Taşıyan ağustos ayında görüntülenmiş ve bakımsız haliyle sevenlerini üzmüştü.
Bu görüntülerinin ardından toparlanan ve eski günlerine dönmek için çalışmalara başlayan Hakan Taşıyan yepyeni şarkılarla hayranlarının karşısına çıkacağına dair İbrahim Tatlıses’e söz verdi. Müjdeyi vermek de, İzmir’de Hakan Taşıyan ile bir araya gelen İbrahim Tatlıses’e düştü.
İbrahim Tatlıses bu müjdeyi verirken aynı zamanda sevenleri tarafından uzun zamandır beklenen İbo Show’un da yeniden ekranlarda olacağına dair açıklamayı da yaptı.
İbrahim Tatlıses sosyal medyada paylaştığı fotoğrafın altına şunları yazdı;
”Bugün İzmir Tatlıses Kebap’ta, Hakan’ımı misafir ettim. Bana söz verdi; eski haline dönecek ve hayranlarıyla yine buluşacak, hem de yepyeni şarkılarla… Yeni albümden bir şarkısını dinleti bana harikaydı, ben Hakan’ıma güveniyorum, yine döneceğiz ve İBO SHOW yapacaz ve yine birinci olacağız! Muhabbetin yanında birer tane de tabak altı lahmacun yedik, sohbet güzel, lezzet güzel… Hakan’ıma teşekkür ediyorum, güzel günlerde buluşmak üzere inşallah”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM