Evli Kadınların Yuvalarından Uzak Durun

Evli Kadınların Yuvalarından Uzak Durun

Hodri Meydan!

Gülben Ergen’in, İzmirli evli işadamı Tolga H. Duğles’le birlikte olduğu iddialarının ardından magazin gündeminde sular durulmuyor. Gülben Ergen’in geçmişte eski eşi Hakan Uzan’la ilişkisi olduğunu iddia eden Yeşim Salkım, bir TV programına katıldı.

Salkım, hakkında yapılan haberlerle ilgili dava açacağını söyleyen Gülben Ergen’e meydan okudu: “Sen daha önce de hukuk falan demiştin ya; bundan 16 yıl önce. Sonra bir güzel geri çekmiştin. Daha önce çıkartmadığım tüm kanıtları sunacağım.

Bakalım kim daha çok üzülmüş? Hodri meydan! Bu dünya ikimize fazla kızım, büyük hesaplaşma başladı. Ölene kadar senin peşini bırakmayacağım. Senin nelerini dökeceğim ortaya!

Ergen’i yıllar önce evlenmek üzere olduğu sevgilisini elinden almakla itham eden Seren Serengil de Instagram üzerinden bir kampanya başlattı. Serengil, ‘Artık bir kadın olarak, başka bir kadının canının acıtılarak ailesinin parçalanmasına izin vermemeliyiz’ diyerek hemcinslerine çağrıda bulundu:

‘Ünlü veya ünsüz yuva yıkan kadınları ifşa edelim, hesabımızda yayınlayalım. Türk kadınının itibarını ayaklar altına alan bizim kötü ruhlu temsilcilerimize geçit vermeyelim. Bu konuda çok acı çekmiş ve üzülmüş biri olarak bir başka kadının canının yanmasına müsaade etmeyeceğim.’

Yazısında babasız büyüdüğünü hatırlatan Serengil, şöyle devam etti: ‘Ben hep bir aile aradım. Annem, başka bir kadın yüzünden babamdan ayrıldığında 5 yaşındaydım. Hep yarım kalmış bir çocuk olarak büyüdüm. O yüzden geride kalan çocuklara kıyamıyorum. Siz de destek olun ki, çocuklar babaları hayattayken babasız, eşler de severken yarım kalmasın’

Gülben Ergen’in, evli sevgilisi Tolga H. Duğles’le 1.5 yıldır görüştükleri ortaya çıktı.

Nisan 2016’da çekilmiş bir okul açılışı fotoğrafında; o zamanlar evli olan Ergen ve Duğles’in birkaç sıra arayla oturduğu görülüyor. Duğles’in yanında ise Ergen’in şoförü Şehabettin Aydın var.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM