Çocuk İstemiyorum

Çocuk İstemiyorum

İkinci El Araba İstedi

Şovmen Mehmet Ali Erbil’in (61) hamile sevgilisi şarkıcı Nevin (27), sessizliğini bozdu: Mehmet Ali hasta ve yaşlıydı. Hamile kalacağıma ihtimal vermedim!

Vatan’ın haberine göre; Şarkıcı Nevin ‘hamile olduğumu 30 Ağustos’ta öğrendim. Şu an 6.5 haftalık hamileyim. Mehmet Ali çocuğu doğurmamı istemiyor. ‘Bebeği hemen aldır, ben hastayım bakamam. O çocuk kaç sene baba görecek. Doğurursan senin hakkında ne söylerler’ diyor.

İnanın psikolojim çok kötü. Sürekli yemek yiyorum, çirkinleştim, kilo aldım. Çok duygusalım, sürekli ağlıyorum. Bir de bunların üzerine Mehmet Ali ile ilgili çıkan haberler. Geçen gün bir kızla sevgili diye haberi çıktı. Yok Kıbrıs’a giderken iki kızla görüntülendi. İyi değilim.

Mehmet Ali’yi çok sevdim, kandım, inandım. Karı koca gibi 3 aydır her gün beraberdik. Sevdiğim adamdan hamile kaldım. Tabii ki doğurmak isteyeceğim. Ama inanın hamile kalacağım aklımın ucundan geçmedi. Adam hasta bir de yaşlı ya doğal olarak ihtimal vermedim.

Mehmet Ali’ye ‘Bana boş kağıda şartlarını yaz, altına imzamı atarım. Senden mal mülk istemiyorum. Tek isteğim bu bebeği nüfusuna al, soyadını ver. İstersen sonra benden ayrıl. Ele güne karşı bu çocuğu kabul etmen gerekiyor. Sonuçta bir starsın’ dedim. Kabul etmiyor.”

Çıkan haberler karşısında sessizliğini bozan Mehmet Ali Erbil, ‘Duymayan Kalamasın’ programına telefonla bağlandı ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Benim için aile kavramı çok önemli bugüne kadar eşlerime olsun çocuklarıma olsun hep korumacı oldum, hep saygılı davrandım. Bu konularda konuşmak istemiyorum.

Ama artık olaylar öyle bir raddeye geldi ki bir çocuk bir yavru iki insanın sevgisinden oluşur, böyle bir şey yok ortada. İki, üç kez görüştüğüm insandan ben nasıl çocuk sahibi olabilirim? Bugüne kadar böyle bir şey yaşamadım, böyle bir şey yaşamam da. Ama daha önceki çocuklarım sevgiden doğmuş parçalarım. İş başka raddeye geldi 2. el arabaya kadar istediler benden. 260 bin TL değerinde. Nevin hamileliği sonlandırdı.

Nevin, Star TV’de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programında çoçuğu aldırdığını açıkladı. Canlı yayına telefonla bağlanan 27 yaşındaki şarkıcı, “Kozyatağı’nda özel bir muayenede çoçuğu aldırdım. Çocuğu aldırmaya Mustafa Erbil ve yakın arkadaşıyla gitiim. Bu benim ilk hamileliğim. Onu sevdiğim için cocuğumu doğurmak istedim. Tek kırıldığım nokta ‘3 gün görüştüğüm insan’ demesiydi. Biz 2-3 kere görüşmedik, 3 aydır birlikteyiz. Bana ‘Hastayım, iyi değilim, çocuk sakat olabilir’ dedi. Bu yüzden çocuğu aldırdım. Mehmet Ali Erbil vicdansızlık yapıyor”

dedi.Ondan en ufak bir şey istemedim. Araba istediğim haberi yalan. Şu an mağdur durumdayım. Yakın arkadaşı, 35 bin TL olan kiramı vereceğini söyledi. Ben de ’30 bin yeter bana’ dedim. Sonra benimle çok görüşememeye başladı. (Mehmet Ali’nin yeni sevgilisi) haberleri çıkınca, ‘Yeni sevgili yapmışsın. Bana ikinci el araba al’ dedim. ‘Durumum yok’ yanıtını verdi, ben de üstelemedim. Çocuğu aldırdıktan sonra çantama 5 bin dolar attılar ve beni bir daha arayıp sormadılar” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM