Asena Atalay Yeni Aşkıyla

Asena Atalay Yeni Aşkıyla

ASENA AŞKI BULDU

Asena Atalay, önceki gece Bodrum’da aşk rüzgarı estirdi… Arkadaşlarıyla Türkbükü’ndeki bir mekana giden Atalay, Alican Tatar isimli genç işadamıyla samimi bir şekilde eğlenip dans etti.

Bu haber, Caner Erkin’e rahat bir nefes aldıracak… Atalay, geçtiğimiz yıl boşandığı Beşiktaşlı yıldızın oyuncu Şükran Ovalı’yla evlenmesinin ardından eski eşini dava yağmuruna tutmuştu.

Ancak Atalay, artık Erkin’in yakasını rahat bırakacağa benziyor. Öyle ki tatil için geçtiğimiz günlerde müdavimi olduğu Çeşme yerine Bodrum’a giden ünlü sunucunun önceki gece Türkbükü Sess adlı mekanda genç işadamı Alican Tatar’la yakınlaştığı iddia edildi.

AYNI BARDAKTAN İÇTİLER…

Tatar’la sabahın ilk ışıklarına dek dans eden Atalay, bir ara genç işadamının bardağından içkisini dahi yudumladı. Alican Tatar’la samimi bir şekilde eğlenen Asena Atalay, mekandan da işadamıyla ayrıldı. Mekan çıkışı yan yana yürüyen ikiliye, arkadaşları da eşlik etti. Atalay, bir ara sokak çalgıcılarının şarkılarına dahi eşlik etti.

Asena Atalay ile Alican Tatar, daha sonra soluğu Bodrum Mantı’da aldı. Eski eşine yaşattığı zor günler yüzünden manşetlerden düşmeyen Atalay’ın işadamıyla eğlenmesi ise “Havada aşk kokusu var” dedirtti.

Asena Atalay’ın işadamı Alican Tatar’la yakınlaşması, “Caner, rahat bir nefes alır” yorumları yaptırdı. Atalay, Şükran Ovalı ile evlenen eski eşine dava üzerine dava açıp Caner’in sıkıntılı günler yaşamasına neden olmuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM