Alkol Sorunu Yüzünden Oyun Kaldırıldı

Alkol Sorunu Yüzünden Oyun Kaldırıldı

Yine Nurseli İdiz Yine Alkol

2012’de Alaçatı’da alkollü olarak görüntülendikten sonra günlerce manşetlerden inmeyen Nurseli İdiz, beş yıl aradan sonra yine alkol sorunu sebebiyle gündeme geldi. Aşırı alkol alan İdiz; Volkan Severcan ve Erhan Yazıcıoğlu’yla birlikte oynadığı ‘Aşk-ı Memduh’ adlı oyunda sahneye çıkamadı.

Oyunun ilk perdesinde diğer oyuncular, İdiz’in bölümlerini atlayarak oyunu sahneledi. Fakat Nurseli İdiz’in kendine gelememesi sebebiyle ikinci perde oynanamadı.

Seyirciler oyunun devam etmesini beklerken Yazıcıoğlu; “Nurseli Hanım yüksek tansiyon rahatsızlığı nedeniyle oyunun ikinci perdesinde rol alamayacak.

Maalesef oyuna devam edemeyeceğiz” diye açıklama yaptı. Oyunu sahneye koyan Volkan Severcan yaşanan talihsiz olayla ilgili şunları söyledi: “Nurseli’nin, sağlık sorunları zaten biliniyordu. Ancak son dönemde iyice zorlanıyordu.

Onun bu şekilde devam etmesi hem kendisine, hem de bize zarar veriyor. O yüzden oyunu kaldırma kararı aldım.”

Severcan, “İdiz’le konuştunuz mu? Bu duruma kendisi ne diyor?” şeklindeki soruya da “Hayır, konuşmadım. Konuşacak hiçbir şeyim kalmadı” yanıtını verdi.

İdiz’in rol arkadaşı Erhan Yazıcıoğlu ise “50 yıldır bu işi yapıyorum, böyle bir şey yaşamadım. Seyirciler karşısında çok utandım” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Birkaç ay onu sırtımda taşıdım. İnandığım için taşıdım.

Oyunculuğuna hayran olduğum, aynı sahneyi paylaşmaktan onur duyduğum için taşıdım. Öyle bir zaafı var ki, ona yeniliyor.

Bu kadar kişinin de ekmeğiyle oynuyor. Bu yüzden affetmeyeceğim. Birlikte çalışmamaya çalışacağım.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM