Akalın İddialara Yanıt Verdi

Akalın İddialara Yanıt Verdi

Kuzenine Rest Çekti

Şarkıcı Demet Akalın, kanser hastası kuzeninin oğluna yardım etmediği ve eşi Okan Kurt ile ayrıldığı iddialarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Demet Akalın’ın kuzeni Şehbal Civeleker geçen günlerde canlı yayına çıkıp Demet’in kanser hastası oğluna yardım etmediği için, oğlunun kör kaldığını söyledi.

Demet Akalın ise şu aralar ABD’nin Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas’ta tatilde. Sosyal medya hesabından “Las Vegas’tan sevgiler” mesajı veren Demet tatilden bol bol, fotoğraflar paylaştı.

Paylaştığı fotoğraflardan birinde de hem ‘kuzenine yardım etmedi’ iddialarına hem de ‘Okan Kurt ile ayrıldı’ iddialarına cevap verdi.

İşte Demet Akalın’ın o paylaşımı…

“Yok yüzüm asıkmış, yok Okan’la aram kötüymüş… Vay efendim yalnız gelmişim de aramız açıkmış! Daha neler ya! İki ay önceden geleceğimiz belliydi. Başka boş vaktim yoktu. Kızım da bu kadar yol gelemeyeceği için babasıyla kaldı. Çok merak ediyorsanız kocama kendimden daha çok şey aldım.

Çalışıp kazanıp kendim harcıyorum kime ne? Dünya starlarıyla aynı çizmeyi giydim, helal olsun deyip geçin. Ben kime yardım edeceğimi gayet iyi biliyorum. Bütün sülalemin üstündedir benim elim. Benim evime girip her şeyimi çalan çırpan insana ben yardım etmem.

Nasıl inanırsınız bunlara; takma kirpikleriyle canlı yayınlara çıkanlara. Utanmasalar ben kör etmiş oldum zaten kör doğan çocuğu! Rica ediyorum, ben bildiğiniz Demet’im, değişmedim. Kimse de beni zorla değiştiremez! Sevgiyle kalın.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM