25 Yıllık Aşk Bitti

25 Yıllık Aşk Bitti

Faruk Salman Ayrılmak İstedi

Aşk hikayeleri 25 yıl öncesine dayanan şarkıcı Deniz Seki ile Faruk Salman yine vuslata eremedi. “Evlenmemiz için her şey hazır ama tarih sürpriz olsun” diyen Deniz Seki-Faruk Salman çifti iki gün önce yollarını ayırdı.

Yıllar sonra kavuşup nişanlanan Deniz Seki ile Faruk Salman’ın yolları  şarkıcının tutuklanmasıyla ayrılmıştı. Faruk Salman, firari olduğu dönemde bile aşkına sahip çıkmış, 2014 yılında ikinci kez ceza evine giren Deniz Seki’yi 2,5 yıl beklemişti.

Deniz Seki’nin haziran ayındaki tahliyesinden iki hafta önce, Salman Ailesi’nin Deniz Seki’yi istemediği çiftin de bu nedenle yollarını ayırdığı iddia edilmişti.

‘Deniz’i bir daha bırakmam’ diyen iş adamı sözünü 2,5 ay tutabildi. HT Magazin’in haberine göre; Deniz Seki’nin özgürlüğüne kavuşmasının ardından birlikte tatile çıkan çift iki gün önce yollarını ayırdı.

Deniz Seki, nişanlısı Faruk Salman ile ayrıldığı haberleriyle ilgili bir açıklama yaptı. ”Bu daha çok aramızda, bizim bile kendimize söylemekten korktuğumuz, sevgimize daha çok sahip çıkmalıyız, diye düşündüğümüz hassas bir dönemde basına nasıl sızdı ben de şaşkınım” diyen Seki, şöyle dedi:

”Ve çok ama çok üzgünüm! Emim Faruk Bey de üzgün. Sevgimizden yana bir şüphemiz yok ama benim iş yoğunluğum, onun bu yoğunluğa alışamaması, dengeyi bulamadık maalesef. Yoksa başka hiçbir şey yok, bu ömürlük baktığım ilişkiyi bitirecek. Bu karar Faruk Bey’in almış olduğu bir karar. Ben de saygı duyuyorum. Biz daha kendimize bile itiraf edemezken belki yarın ne olacağı belli olmayan bu kadar özel bir ilişkiyi çıkıp konuşmak bana bize yakışmaz. O yüzden beni mazur görün olur mu?”

Deniz Seki, verdiği bir röportajda ”Nişanlınız Faruk Salman ile ne zaman evleneceksiniz?” sorusuna ”Önce kardeşim Serkan evlenecek, sonrasında Allah nasip ederse biz. Anne olmak istiyorum. Geride benden bir parça kalsın istiyorum.” diye yanıt vermişti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM